Referanslar

Web sitenizin optimizasyon işlemleri adına destek almayı düşünüyorsanız, çalışacağınız SEO Ajansı veya SEO Danışmanı sizlere daha evvel yaptığı işleri de sunmalıdır. Referans çalışmalar güvenilirlik konusunda büyük önem arz eder. SEOfficial olarak biz de bu hususta sizlerin aklındaki olası soru işaretlerini gidermek istedik. Referanslarımızı, yapılan işlerin detaylarıyla birlikte inceleyebilirsiniz.

 Referanslar ve SEO Hizmetleri

 SEOfficial olarak müşterilerimize ve iş ortaklarımıza minnettarız. Bu saygı ve minnet duygusunu, sadece referanslarımız arasında gösterdiğimiz firmalar için duymuyoruz. Bizden en küçük hizmet paketini satın alan bireysel oluşum veya markaların da her daim özel bir yerlerinin olduğunu belirtmek isteriz... 

Peki Kimlerle Çalıştık? Neler Yaptık? Gibi sorularınız için, gelin Referanslar ve SEO Hizmetlerini inceleyelim.


Site İçi SEO hizmeti Apex Dental, on page seo, site içi optimizasyon
Site İçi SEO Hizmeti - Apex Dental

Apex Dental Resmi Web Sitesine Site İçi SEO Hizmeti ve Hız Optimizasyonu Hizmeti sağlanmıştır. Bunun haricinde SEO Danışmanlığı konusundaki görüşmelerimiz de hız kesmeden devam etmektedir.


SEO danışmanlığı, seo hizmeti, aykırı gazete
SEO Danışmanlığı - Aykırı Gazete


Aykırı Gazete'nin Resmi Web Sitesine SEO Danışmanlığı hizmeti verilmiştir. Haber sitesi olan Aykırı'nın arama motoru optimizasyonu konusundaki tüm sorumlulukları, aylık anlaşma devam ettiği süre boyunca tarafımızca alınmıştır. 

Zararlı Backlink Reddetme Çalışması
Zararlı Backlink Reddetme Çalışması - BİLGİNÇ IT Academy

BİLGİNÇ adlı kuruluşun resmi web sitesi, zararlı backlinklerden arındırılmıştır. SEMrush gibi dünya çapında otoriter araçlar ile yapılan taramanın akabinde, manuel tarama da yapılmış olup, reddetme dosyası site yetkililerine iletilmiştir. 23 Yıllık geçmişe sahip bir site olan BİLGİNÇ adına çok sayıda faydasız linki de barındırıyordu, reddetme dosyasında bunlara da yer verildi.


site dışı seo hizmeti, off page seo hizmeti, backlink satın al, backlink çalışmaları
Site Dışı SEO - Oto Anahtar

Oto Anahtar Firmasının Resmi İnternet Sitesine Site Dışı SEO (Off Page SEO) kategorisinde hizmet verilmiş olup backlink çalışmaları yapılmıştır.

 

site dışı seo hizmeti, site dışı seo satın al, site dışı seo paketi, backlink çalışması
Site Dışı SEO - Dövme Malzemesi

Dövme Malzemesi Firmasının Resmi İnternet Platformuna Site Dışı SEO Hizmeti bazında backlink çalışmaları yapılmıştır. Ürün veya hizmet sunulan kurumsal web siteleri güncel olarak içerik girişi yapmadığı için, dışarıdan desteklenmeleri oldukça önemlidir.

 

Site İçi SEO Sıralamaya Etki Eder Mi?
Site İçi SEO Sıralamaya Etki Eder Mi?

 Marka adının gizli kalmasını isteyen bir müşterimize yapılan çalışmalar neticesinde, müşterimiz ana anahtar kelmiesinde 17. sıradan, 10. Sıraya yükselerek ilk sayfaya çıktı! Bu sonucu ise SEO Danışmanlığı ile dahi değil, Site İçi SEO Hizmeti, Hız Optimizasiyonu uygulaması ve Zararlı Backlink Temizleme Çalışması ile aldık! :) Site İçi SEO Sıralamaya Etki Eder Mi? Sorusunu soranlara güzel bir yanıt olacak bu çalışma. Site İçi SEO Sıralama Yükseltir Mi? Kapsamlı bir şekilde yapılırsa, evet yükseltiyor...

 

Şefkat Eli İnsani Yardım Derneği'nin resmi internet sayfası için site dışı seo işlemleri gerçekleştirlmiştir.
 


site içi seo, on page seo, off page seo, backlink hizmeti,
On Page SEO ve Off Page SEO - Hulk Deprem Kabini

HULK Deprem Kabini Firmasının Resmi Web Sitesine Site İçi SEO ve Site Dışı SEO (Off Page SEO) hizmeti verilmiştir.


site içi optimizasyon hizmeti, on page seo satın al
On Page SEO - RS TURBO

RS Turbo Firmasının Resmi Web Sitesine On Page SEO hizmeti verilmiştir.site içi optimizasyon, hız optimizasyonu satın al, seo hizmet paketleri
Site İçi Optimizasyon, Hız Optimizasyonu - Lingeriesea

Lingeriesea adlı E-Ticaret sitesinin Site İçi Optimizasyon, Hız Optimizasyonu, Temel DDoS Koruması, SSL Güvenlik Sertifikası gibi ihtiyaçları tarafımızca karşılanmıştır.site içi seo (on page seo) ve site dışı seo (off page seo) backlink inşası, otoriter sitelerden backlink
Site İçi SEO (On Page SEO) ve Site Dışı SEO (Off Page SEO) - ÖzelKadin

Özel Kadın adlı Blog Sitesinin Site İçi SEO işlemleri yapılmış olup, daha sonra ikinci aşama olan Site Dışı SEO işlemlerine geçilmiş ve her iki işlem de başarıyla tamamlanmıştır.


site içi seo optimizasyonu wormmest, ingilizce seo, fransızca seo, türkçe seo, almanca seo
Site İçi SEO Optimizasyonu  - WORMMEST

WORMMEST Adlı Uluslarası çapta faaliyet gösteren, Solucan Gübresi imalatı gerçekleştiren firmanın Türkçe, İngilizce, Fransızca, Flemenkçe, Almanca şeklinde beş ayrı dilde yayın yapan Portfolyo biçimindeki web sitesi, beş ayrı dile Özel olacak şekilde Site İçi SEO işlemleri yapılmıştır. Bahse konu internet sayfası Wordpress altyapısını kullanmaktadır.


arama motoru optimizasyonu, search engine optimization
Arama Motoru Optimizasyonu

Dijital ortamda prestij kazanmak ve Online İtibar Yönetimi adına açılan web sitelerinde, ürün veya hizmeti doğru şekilde sergilemek de önemlidir, bu serginin ne kadar başarılı olduğunu ise organik arama motoru trafiklerinde artış sağlayarak yeni müşteriler edindiğiniz zaman anlarsınız. Atlantik Su Arıtma Sistemleri firmasının resmi web sitesine Arama Motoru Optimizasyonu işlemleri uygulanmıştır. Kurumsal web tasarım hizmeti aldıktan sonra siteye dair diğer işlemleri de yaptırmayı ihmal etmeyiniz.search engine optimization hizmeti, seo hizmeti, seo paketi satın al
Search Engine Optimization

Zaman rehberi isimli, Wordpress tabanlı kişisel gelişim ve psikoloji bloğuna Search Engine Optimization Hizmeti sağlanmıştır. Kişisel bloglara düzenli olarak içerik girildiği ve zamanla çok sayıda makaleye sahip olunduğu için, temel çalışmalar site yeni açıldığında doğru bir biçimde yapılmalıdır.

wordpress seo optimizasyonu, wordpress seo, yoast, all in seo, rankmath, wordpress seo eklentisi
Wordpress SEO Optimizasyonu

İbreti Mizah isimli, Wordpress altyapılı Teknoloji haberleri ve incelemelerine yer veren blog sitesine On Page SEO hizmeti sağlanmıştır.


reklam ve tanıtım, internet reklamcılığı, tanıtım paketleri, internet reklamcılığı
Reklam ve Tanıtım

Kadın Güncesi isimli internet sitesinin reklam ve tanıtım çalışmaları üstlenilmiştir.


opencart seo optimizasyonu, opencart seo, opencart seo hizmeti, opencart seo paketi
Opencart SEO Optimizasyonu


Fit Master Pro isimli firmanın, Opencart altyapılı E-Ticaret sitesinin Site içi SEO İşlemleri yapılmıştır. E-Ticaret SEO konusunda önemli olan nokta, ürünlerin meta açıklamaları, meta etiketleri ve ürün meta başlıkları gibi kısımların doğru bir biçimde doldurulmasıdır. Aynı unsur kategoriler için de geçerlidir, kategoriler bu tür online alışveriş siteleri için Google üzerinde otoriter bir yapıya sahiptir. 
blogger seo optimizasyonu, blogger seo, blogger seo hizmeti, blogger seo nasıl yapılır
Blogger SEO Optimizasyonu

WEBMGON adlı, Blogger altyapısını kullanan haber ve teknoloji sitesinin Site Dışı SEO hizmeti kategorisinde backlink çalışmaları ve Site İçi SEO düzenlemeleri yapılmıştır.backlink inşası, otoriter sitelerden backlink, kaliteli backlink, backlink satın al
Backlink İnşası (Site Dışı SEO)


TeknoTica isimli web sitesinin Off Page SEO konusunda çalışmaları yapılmış, kaliteli ve otoriter sitelerden Backlink inşası yapılmıştır. 

 

MyBB SEO
MyBB SEO Çalışması

 MyBB Forum sistemine sahip olan Oyun Dedektörü isimli internet sitesine MyBB SEO optimizasyonu çalışması yapıldı. Bu hususta Robots.txt dosyası forum altyapısına uygun bir biçimde düzenlendi, MyBB Google SEO Eklentisinin ayarları, başta Meta ayarları olmak üzere, arama motoru algoritmalarına uygun bir biçmide iyileştirildi. İndex almama sorunları çözülmüş oldu. 


Backlink Temizleme Hizmeti
Zararlı Backlink Temizleme Hizmeti - Yorum Budur


Spam sitelerden aldığınız link çıkışları size fayda değil zarar getirmektedir. Yorum Budur isimli internet sayfasına Zararlı Backlink Temizleme Hizmeti verilmiştir. Ürün yorumları ve puanlarını içeren yorumbudur sitesi, anahtar kelimelerde yer alan e-ticaret siteleri gibi güçlü rakiplerinin önüne geçmek adına çalışmalarını dikkatle yapıyor. 


Site hızının optimize edilmesi
Site Hızının Optimize edilmesi - Arama Motoru Optimizasyonu - Uzmanlar Diyor Ki

Çeşitli konulardan uzmanların bir araya geldiği ve bilgilerini okuyucular ile paylaştığı bir platform olan 'Uzmanlar Diyor Ki' de tercihini bizden yana kullandı. CSS, HTML, JavaScript dosyaları üzerinde yapılan çalışmalar sonucunda dosya boyutları optimize edildi. Görsel öğelerden de sık sık yararlanılan bu sitede resimler de aynı işlemlerden geçirilerek çalışmaya dahil edildi. Wordpress altyapısını kullanan bu web sitesinde Cache Eklentilerinden faydalanarak yapılan ince ayarlar sonucunda hız sorunlarını çözmüş olduk. Bunun haricinde Yoast SEO eklentisi de kurulup siteye özel olan ayarlar yapıldı.