Hakkımızda

Merhaba, ben Göktuğ Derin Seofficial ve Doğa Dijital platformlarının kurucusuyum. Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünde lisans düzeyinde eğitim hayatıma devam ederken aynı zamanda gün geçtikçe daha da hızlı bir şekilde dijitalleşen dünyaya uyum sağlamak, işletmelerin dijital dünyadaki gücü olmak adına çalışmalarımı sürdürüyorum.

İlk web sitemi kurduğumda 16 yaşındaydım, o zamanlar hazır sistemleri, bunlara yönelik tema ve eklentileri, site içi optimiziasyon gibi unsurları yeni yeni o zaman çözmeye başlamıştım. İlerleyen zamanlarda işin biraz daha detayına inip ücretsiz sunulan temaları düzenleyerek ufaktan da olsa birşeyler üretmeye başlamıştım.

Uzmanlık Alanlarımız

Uzmanlık alanlarımızdan başlıklar halinde bahsetmek istiyorum, bunlardan bahsederken de kendimden başlamak istiyorum, bunlar şahsım için başlıca SEO ve Dijital Pazarlama  şeklinde. Özellikle bu iki alanda yeterince tecrübem ve sunabileceğim referanslarım mevcut.

Geriye kalan kısımda ise İnternet Reklamcılığı, Grafik & Web Tasarım, İtibar Yönetimi ve Marka Yönetimi gibi konular var, bu konularda da referanslara ve çeşitli çalışmalara sahibim, bu konularda da gereken araçları kullanabiliyorum fakat hak verirsiniz ki herşeyi kendiniz yapmaya çalıştığınız zaman aynı anda hepsinin hakkını verebilmeniz ve kendinizden verim alabilmeniz hiç mümkün değil, o yüzden bu konularda Doğa Dijital'deki ekibimiz ile iş paylaşımı yapıyoruz ki, her işi, o işin uzmanı yapsın ve sonuç olarak müşterilerimizi memnun edebilelim.


Neden Seofficial?


Doğa Dijital oluşumunda, kurulduğu tarih olan 23 Ekim 2019'dan beri başlangıçta Sosyal Medya hizmet alanı ile adım attığımız bu mecrada, birçok kategoriden internet hizmetleri sunmaya devam ediyoruz, fakat birçok alanla ilgilenince bir kısmın eksik kaldığını farkettiğim andan itibaren, Seofficial oluşumunu kurup, bu alanları ayırmaya, Sosyal Medya konusunda ekibimle daha çok iş paylaşımı yapıp, olabildiğince SEO ve Dijital Pazarlama alanlarına yoğunlaşma kararı aldım.

Seofficial Platformunda sadece hizmet sunmayacağım, vaktim müsade ettikçe başta SEO Ve Dijital Pazarlama konuları olmak üzere çeşitli konularda bilgilendirici makaleler yazmayı hedefliyorum.

Talep görüş veya önerilerinizi aktarmak adına İletişim sayfası üzerindeki formu doldurarak veyahut diğer iletişim kanallarından birini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder